Listopad 2012

"Hromadný Výlet"

25. listopadu 2012 v 19:38 | Náťa | 
Ahoj..
Včera jsme se s mojí kamarádkou Natkou a Míšou dohodli že pojedeme do takový vesnice..(Nebo jak to nazvat).Mno tak jsme šli na zastávku.. protože jel autobus až za hodinu tak jsme se šli projít do parku . Pak jsme šli na zastávku jenomže tam sme potkali další 3 lidi .. tak jeli s náma.No protože jsme tam přijeli kdy to jede dolů .. mno jenomže to jelo až ve 22.50 .. no tak jsme šli na houpačku , za koníkama :DD. A protože bylo asi 18.15 tak jsme šli dolů pěšky. Všichni sme šli vedle sebe protože se šlo kolem továrny...no byl tam chlap a další chlap a hrály ping-pong,no a jeden tam kouřil cigeretu .. a já na něj dobrý den .. a o Ahoooj a holky na mě koho zdravím tak ho pozdravily taky.. no jenomže pod tou továrnou (nebo co to bylo) byl barák o kterým se říká že se tam straší samozřejmě sme šli blíž .. něco tam běželo ..byla to kočka.. Já sem se strašně lekla .. potom sme šli ještě kousek a už jsme byly dole. Potom sme šli ještě do parku ... a pak u nás spala kámoška :DD..

One Thing -2.Díl

24. listopadu 2012 v 10:00 | Náťa |  Příběhy
Večer jsme s Jade nemohli usnout a těšily jsme se do nové školy. Asi po 2 hodinách jsme usnuly. Ráno jsme si šli vyčistit zuby nasnídat se obléknout se a rychle do školy. Když pro nás přijel strejda nastoupily jsme do auta a jeli do školy. Cesta trvala asi 10minut. Škola byla celkem velká. První hodinu byla Franouština .Byl tam hezký kluk, pan učitel řekl, ať si sednu vedle něj "Ahoj já jsem Harry" "Ehm Ahoj já jsem Amy!" Jade seděla vedle Liama . Po škole jsme šli domů pěšky. Běžel za námi Harry s Liamem "Holky počkejte!!" Tak jsme se zastavily. Řekli, že když budeme chtít pokecat, ať jim zavoláme daly sme jim čísla oni dám daly své, A šli jsme domu. Doma jsme s Jade řvali radostí jaký sou krásný jaký sou úžasný. Podívaly jsme se s Okna a vidíme Liama s Hazzou jak se stěhují do domu přes ulici.Liam do jednoho domu s Mamkou, Taťkou a Sestrou, A Hazza S Taťkou, Mamkou a Bratrem. Viděly nás za oknem. Nenápadně jsme se sklonily ani né za 5min někdo zvonil. Běželi jsme ke dveřím otevřít byl to Hazza s Liamem. Pozvaly jsme je dál a šli do obýváku. Jade přinesla popcorn. A koukali jsme se na film. Po 2hodinách volala mamka, že jedou s Jade tátou na služební cestu a že se vrátí za 2měsíce.Jade s Liamem šli do pokoje, a já zůstala s Hazzou . Pustily jsme si horor a já se strašně bála. Hazza mě Objal a řekl, ať se nebojím. Chvíli jsme tam spolu seděli. Potom seběhl Liam po schodech a řekl "Harry volali rodiče máme jít domů" Tak mi dal Hazza pusu na tvář a šli domů. S Jade jsme dojedli Popcorn a dokoukali film. Potom jsme šli spát a mysleli na ně. Ráno jsme šli do školy. První hodinu byla Matematika a já seděla s Jade. Ta učitelka něco žvanila a nikdo jí neposlouchal. Potom byla francouzština a já seděla vedle Hazzy. Strašně jsem se červenala.
------------------------
Pokračování příště :))
One Thing bude každou sobotu :)

EGO ft. Robert Burian - Žijeme len raz (Just Try acoustic cover)

23. listopadu 2012 v 19:55 | Náťa |  Písnčky Které mám Ráda
Ahoj :))*♥ Včera jsem se pohádala z nejbliším člověkem ze třídy..:/ Ale dneska se mi omluvil objali jsme se a sme v pohodě :)) Sem ráda že mi slíbil kamarádi navěky platí :)) Strašně si toho člověka vážím .. On je pro mě vším !♥ No mimochodem tahle písnička co vám sem dávam je strašně pěkná N♥

One Direction - Take me Home♥

14. listopadu 2012 v 14:16 | Náťa |  Písničky
Ahoj :)) Dneska vám sem dávam celé album 1D Take me Home :)) . Stojí to za poslechnutí . Náťa :))

Lampionový Průvod 12.11

12. listopadu 2012 v 18:56 | Náťa | 
Ahoj .. Dneska jsme byly s Kamarádkou na Lampionovém průvodu. Bylo to hezký. Celekm zajímavý byla uzavřená doprava pač sme šli po silnici , všechno hlídaly strážníci v autech,byly tam lidé na koních . Všichni koukaly z oken a že co se děje :DD .No před chvíly jsem přišla.. Fotky přidám později.. Páčko N. :DD*

One Thing -1.Díl

10. listopadu 2012 v 19:07 | Náťa |  Příběhy
Ahoj jmenuji se Amy dneska už mi je 22 let , už 2roky chodím se svým přítelem Harrym, a moje nejlepší kamarádka Jade chodí s Liamem řeknu vám příběh jak jsem se snimy seznámily.
Začali letní prázdniny a mamka mě zavolala do kuchyně a říká "Amy budeme se stěhovat do Londýna bude tam bydlet i tvá nejlepší kamarádka Jade" Nemohla jsem to mu uvěřit byla jsem nadšená. Mamka řekla ať jsi jdu sbalit a ať zavolám Jade . Zvedla jsem telefon a zavolala Jade. "Ahoj Jade . Až jsi, zabalíš tak přijď. Mamka řekla že u nás můžeš spát… a že tvůj táta může spát v pokoji pro hosty.Jade souhlasila. Začala jsem jsi balit kufry všechny mé věci. Když jsem měla sbaleno tak někdo zvonil. Byla to Jade s taťkou. Vybalili jsi věci a šli jsme do pokoje. Ani né za půl hodiny byla večeře. Seděla jsem vedle Jade a mamka vedle kámošky taťky. Potom jsme se šli osprchovat a šli spát. Ráno jsme vstávali v 5.00 abychom stihly dojet do Prahy. Cesta trvá zhruba hodinku. Naložily jsme kufry do auta a jeli do Prahy. Když jsme byly na letišti hlásily že let z Prahy do Londýna odletí zhruba za hodinu. Strašně jsme se těšily jak to tam vypadá a jaké to tam je. V Letadle jsme usnuly takže si s cesty moc nepamatuji. Když jsme doletěli do Londýna tak jsme jely asi 20min ještě autem kterým pro nás přijel strejda. Když jsme dojeli na místo stál tam dvou patrový domek. Strejda nám pomohl vyndat kufry a jel domů. Šli jsme do domu, Já měla pokoj z Jade,Mamka měla pokoj se Stenem (Jade Táta) Oznámily nám že se budou brát byly jsme strašně šťastné. Když jsme otevřeli pokoj byl vymalovaný žlutě. Bylo to tam velké byl to podkrovní pokoj to byl s Jade náš sen.

-------------------------------------------------------
Pokračování přiště .. :))
No psaní příběhů mi moc nejde ale budiž :))

Majk Spirit - Som aký som

10. listopadu 2012 v 17:24 | Náťa |  Videa

Som aký Som ♥ ..


Upravená fotka //Little Mix//Jade

3. listopadu 2012 v 10:17 | Náťa |  Upravené Fotky

Když už ... :DD Tak kopíruj se zdrojem :DD ... Tálie ...